O nás

Kontakt

Milach s.r.o.

Tel: 602 471 608

Email: milach@volny.cz

IČ: 02595435

DIČ: CZ02595435

Adresa

Sídlo společnosti: Nademlejnská 1067/10, Praha 9 – Hloubětín, 198 00

Pobočka Liberec: U Monstrance 521/5, Liberec, 460 01

Pobočka Praha: Ke Kablu 289/7, 102 00 Praha-Dolní Měcholupy – areál Kovošrotu

Vozy jsou parkovány na pobočce v Praze

Něco málo o nás

Chtěl bych se zamyslet, co mě vůbec k cestování karavanem přivedlo, kdy poprvé ve mně propukla myšlenka pořídit si obytné auto. Bylo to asi v době, kdy se u nás otevřely dveře hranic a každý si mohl vycestovat tam, kam chtěl. Většina z nás v té době začala vybírat z katalogů cestovních kanceláří podle nádherně nafocených obrázků hotelů, pláží a apartmánů s popisem, na základě kterého jste nemohli odolat a už se viděli v ráji za hranicemi všedních dnů. Ve valné většině případů jsem se pak po příjezdu na předem vysněnou klidnou dovolenou nestačil divit a celý týden jsem zkoumal, z které strany a jak vůbec mohli mnou vybraný hotel nebo apartmán nafotit tak, že v katalogu vypadal tak neodolatelně a skutečnost byla někde jinde. V tu chvíli jsem začal přemýšlet, co v hotelovém komplexu budu celou dovolenou dělat, když jsem si v podstatě podle fotek a popisu vybral něco jiného, případně kam se budu chodit koupat, když hotelová pláž, která je dle manuálu z katalogu od hotelu vzdálena 150 m měří jen pár čtverečných metrů a ani při dobré vůli se tam všichni nemůžeme vejít. A co teprve udělat s kamenitým přístupem do moře, když máte malé děti.

Když už se mi toto stalo několikrát a dovolání u cestovní kanceláře nikdy nezafungovalo ( asi jsem neměl štěstí na výběr ), všiml jsem si při podvečerním přemýšlení, co další dny podniknu, jak k jedné zátoce pod útesem začínají zajíždět malé čí větší krabičky na kolech s kapkami nad kabinou řidiče a já začal pozorovat ten poklidný rituál lidí, co z aut vyskákali, jak přímo na pláži vybalují stolečky s židlemi, vytahují protisluneční markýzy a pomalu se připravují na večerní grilování a to celé jen pár metrů od moře. V tu chvíli jsem si uvědomil, že tohle je styl svobodné dovolené, poznávání a cestování s možností spát každý den někde jinde. Tohle je to, co mě dokáže naplnit pocitem nezávislosti s existující možností kdykoli odjet, když se mi tam nelíbí a ne čekat 14 dní na letadlo, než mě dopraví zpět domů.

Nákupem svého obytného auta, na které jsem si dlouho šetřil se mi splnil jeden z mých životních snů, miluji nezávislost a v cestování „obytňákem“ ji opravdu nacházím. Mám rád to poznání, kdy jeden den projíždíte pod Alpami a nevíte, kam koukat dřív, jak malebný je to kraj a druhý den se probudíte při šplouchání moře.
Před rokem mě přepadla myšlenka začít si budovat svoji půjčovnu karavanů a pokusit se zprostředkovat tyhle fantastické pocity i Vám, jestli se nám to společně povede, záleží i na Vás…..

Proto vítejte v rodině caravanistů :)